Мережеві сонячні електростанції

Сортувати:

Виробник:
Сонячні установки пов'язані з мережею

Ціна на енергоносії викликає природне в поточних реаліях бажання зменшити витрати і заощадити на оплаті за електроенергію. Кардинальні способи економії електроенергії говорять про необхідність налагодити власне виробництво електроенергії, тобто купити готові сонячні установки або зібрати окремі компоненти самостійно. Іншими словами використовувати електроенергію тоді і там, де мається в ній найбільша необхідність. Сонячні установки на базі фотоелектричних модулів успішно вирішують ці завдання, так як вони давно стали зручним інструментом для виробництва і розподілу електроенергії.

Найпопулярніша сонячна установка для будинку - це мережева (пов'язана з мережею), побудована на мережевих інверторах. Енергію від сонця вони одразу перетворюють в змінний струм, зі стандартним значенням частоти і напруги, і поставляють її у внутрішню мережу домогосподарства. Скільки енергії згенерувала така установка, на стільки менше було спожито її будинком від зовнішньої мережі. Перевага мережевих сонячних установок - невисока ціна отриманої сонячної енергії, простота, надійність і високий коефіцієнт перетворення. Так як це найпоширеніший тип фотоелектричних систем, сонячні установки купити можна на кожному кроці, сьогодні постачальники таких послуг ведуть діяльність в кожному місті-мільйоннику України.

З ЗТ сонячні установки купити просто і вигідно!

З року в рік на мережеві сонячні установки ціна падає все нижче і нижче, купити їх стає простіше і це величезний плюс для їх використання. Однак в технічному плані, пов'язані з мережею установки мають також і мінуси - вони економлять мережеву електроенергію тільки тоді, коли є сонячне випромінювання, тобто, сонячним днем. У звичайному ж будинку пік споживання енергії зазвичай доводиться на ранкові та вечірні години. Крім того, якщо не збалансовувати і розраховувати споживання енергії днем, з урахуванням вироблення її сонцем (припустимо, через автоматику вмикати додаткові навантаження - кондиціонер, підігрів води, полив газону і т.д.), енергія від таких сонячних установок може перетікати в зовнішню мережу. Так як електролічильники зараз майже повсюдно електронні, вони враховують перетікання енергії від споживача в мережу, як реактивну складову, і додають її до загальної спожитої домогосподарством енергії. Виходить, що споживач буде сплачувати ще й за електроенергію, яку «подарував» Обленерго.

Вихід є - оформити Зелений тариф на продаж надлишків електроенергії і не хвилюватися, що сонячна установка виробляє більше енергії днем, а будинок споживає її більше вранці або ввечері. Дану проблему вирішить двонаправлений лічильник який буде вести облік як згенерованої так і витраченої електроенергії, а різниця показань буде загальною по місяцю. Його необхідно купити перед оформленням тарифу, а ціна його в РЕМі близько 12 000 гривень. У підсумку, якщо за місяць ваша сонячна установка згенерувала більше електроенергії ніж ви спожили, вам прийдуть виплати за вартістю поточного зеленого тарифу. Якщо ж домогосподарство витратило більше ніж установка згенерувала, то ви сплатите різницю за вашим поточним тарифом на мережеву електроенергію. Одним словом, з Зеленим тарифом економія буде в будь-якому випадку, тому можна сміливо купувати сонячну устновку, не думаючи про надлишки.