UTEM SOLAR
UTEM SOLAR
UTEM SOLAR
UTEM SOLAR
UTEM SOLAR
UTEM SOLAR

Для чого потрібна
сонячна електростанція?

Сонячна енергетика переживає бум розвитку у всьому світі. Вона має свої переваги перед традиційним споживанням електроенергії

 • Зниження енергоспоживання із мережі за рахунок сонячної електроенергії
 • Автономне або резервне живлення приватного будинку чи промислового об'єкту
 • Продаж сонячної електроенергії за Зеленим тарифом з можливістю заробітку до $6000
 • Підвищення якості напруги для потреб при мінімальному обслуговуванні
Чому
обирають саме нас
UTEM SOLAR
 1. 1 Наші клієнти беруть мінімум участі у реалізації проекту та не витрачають свій час на контроль виконання робіт. Ми повністю беремо на себе весь процес встановлення станції та повідомляємо клієнта на всіх проміжних етапах.
 2. 2 Кожен реалізований нами проект завжди вирішує певне завдання. Основа нашого підходу – зрозуміти потребу клієнта та запропонувати відповідне рішення. Ми продаємо обладнання, яке приносить клієнту вигоду.
 3. 3 У нас немає стандартних рішень та проектів. Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід та має можливість вибору з кількох варіантів реалізації системи.
UTEM SOLAR
20 років на ринку України

20 років
на ринку України

Прямий імпорт обладнання від виробників

Прямий імпорт обладнання
від виробників

Власний автомобільний парк

Власний
автомобільний парк

Власний парк підйомної техніки

Власний парк
підйомної техніки

Професійний штат співробітників

Професійний штат
співробітників

9 років досвіду будівництва СЕС

9 років досвіду
будівництва СЕС

Залишити запит
 • м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 3Б
 • solar@utem.org.ua
UTEM SOLAR

UTEM SOLAR - соняні електростанції

На сьогоднішній день Україна має один з вищих в світі Зелений Тариф на продаж електроенергії, виробленої сонячними батареями. Сонячні електростанції в Україні можуть бути встановлені як в приватних домогосподарствах, так і на комерційних об'єктах. Вартість сонячної електростанції має властивість щорічно знижуватися, що дає більшу можливість застосовувати поновлювані джерела. У 2016 році в Україні кількість домашніх сонячних електростанцій перевищила 800, що говорить про реальний розвиток ринку не тільки комерційних об'єктів, а й приватних домогосподарств. Компанія UTEM SOLAR працює на ринку сонячної енергетики України з 2011 року і пропонує повний перелік обладнання і послуг для побудови сонячних електростанцій, систем безперебійного та автономного живлення. До цього списку обладнання входять: сонячні батареї, мережеві інвертори, акумуляторні батареї, автономні і гібридні інвертори. Також ми пропонуємо готові комплекти сонячних батарей, в вартість яких включена знижка на всі компоненти системи. Компанія UTEM SOLAR виконує повний спектр робіт при побудові систем живлення будинку: прямі поставки та продаж обладнання, проектування всіх типів установок, монтаж і пусконалагоджувальні роботи, а також сервісне і гарантійне обслуговування станцій, введених в експлуатацію. Компанія також надає юридичну допомогу при оформленні Зеленого Тарифу для приватних домогосподарств та комерційних об'єктів.

Сонячні електростанції для будинку, дачі від UTEM SOLAR - ідеальні рішення на сьогоднішній день в Україні.