Про компанію UTEM SOLAR

Нам 20 років!

Компанія UTEM працює на українському енергетичному ринку вже 20 років. З моменту заснування у 2002 році ми проводили монтажні та пусконалагоджувальні роботи у традиційній енергетиці. Вже з 2011 року, спостерігаючи ринкові тенденції та світові тренди, ми повністю перекваліфікувалися на проекти енергетики з використанням відновлюваних джерел енергії.


Компанія UTEM SOLAR надає послуги з проектування та будування систем енергопостачання приватних будинків і комерційних об'єктів із використанням альтернативних джерел енергії. Ми імпортуємо всю лінійку необхідного обладнання для побудови сонячних електростанцій, систем безперебійного та автономного електроживлення. Наші бригади виконують монтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності та в повному обсязі. Також компанія надає юридичну підтримку оформлення дозвільної документації.

Заснування компанії – 2002 рік

21 листопада 2002 року було зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю "Укртеплоенергомонтаж" – скорочено ТОВ "УТЕМ". З моменту заснування компанія спеціалізується на управлінні проектами, виконанні ремонтних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт у комунальному господарстві та паливно-енергетичному комплексі України. Підприємство має власний автомобільний парк, парк підйомної техніки для виконання висотних робіт, цех з виготовлення поверхонь нагріву для промислових котлів та виробничу базу, на якій проводяться роботи з укрупнення монтажних вузлів, що дозволяє значно скоротити терміни виконання монтажних робіт на об'єктах.

  

 2011 рік - UTEM SOLAR


У 2011 році керівництвом компанії ТОВ "УТЕМ" було прийнято рішення розвивати новий напрямок бізнесу у сфері альтернативної енергетики та енергозберігаючих технологій. Таким чином, на українському ринку з'явився новий підрозділ компанії під назвою "UTEM SOLAR". Штат підприємства поповнився технічними спеціалістами, менеджерами із продажу компонентів до сонячних установок, а також монтажними бригадами, здатними реалізувати проекти будь-якої складності під ключ. Компанія зарекомендувала себе як надійного партнера, чітко виконуючи умови договорів продажу як окремих складових, так і готових комплектів обладнання для будівництва мережевих сонячних електростанцій, систем безперебійного та автономного живлення. Не можна не згадати, що власна підйомна техніка неодноразово допомагала і допомагає далі виконувати монтаж сонячних установок у важкодоступних місцях. Найважливіше - це не відображається на вартості робіт для наших клієнтів, це лише наша перевага, яка суттєво прискорює роботи. Сьогодні в портфель виконаних об'єктів входить понад 40 проектів під ключ та безліч проектів, де на вимогу замовників було виконано роботи частково.

2014 рік - самостійне постачання обладнання з Європи та Азії

Набутий компанією досвід у сфері альтернативної енергетики став вирішальним за співпраці з міжнародними компаніями-постачальниками обладнання і на сьогоднішній день ми самостійно імпортуємо обладнання від відомих світових виробників:

  • сонячні батареї JA SOLAR, Jinko Solar, LG, Canadian Solar, SunPower
  • мережеві інвертори Fronius, Huawei, SolarEdge
  • автономні та гібридні інвертори Victron Energy
  • акумуляторні батареї Victron Energy, Pylontech, BYD


Ми надаємо такі послуги:

  • консультації щодо застосування обладнання на відновлюваних джерелах
  • продаж окремих компонентів та готових комплектів для систем енергопостачання
  • оптові поставки обладнання на замовлення
  • монтаж фотоелектричних установок для приватних домогосподарств та комерційних об'єктів
  • пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію сонячних електростанцій
  • сервісне та гарантійне обслуговування

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR