Про компанію UTEM SOLAR


Заснування компанії - 2002 рік

21 листопада 2002 року було зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю "Укртеплоенергомонтаж" - скорочено ТОВ "УТЕМ". З моменту утворення компанія спеціалізується на управлінні проектами, виконанні ремонтних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт в комунальному господарстві і паливно-енергетичному комплексі України. Підприємство має власний автомобільний парк, парк підйомної техніки для виконання висотних робіт, цех по виготовленню поверхонь нагріву для промислових котлів і виробничу базу, на якій проводяться роботи по збільшенню монтажних вузлів, що дає можливість значно скоротити терміни виконання монтажних робіт на об'єктах.

2007 рік - СКАЙ РЕНТ - підйомна техніка

У 2007 році, під час стрімкого зростання будівельного ринку в Україні, раніше куплену для власних потреб підйомну техніку через високий попит було вирішено здавати в оренду. Була створена компанія СКАЙ РЕНТ (сайт компанії - http://www.skyrent.kiev.ua) і укладені контракти на поставку підйомної техніки з лідерами світового ринку - компаніями JLG (США), Haulotte (Франція) і Palfinger (Німеччина). Парк техніки зріс до 45 одиниць, в який сьогодні входять електричні і дизельні підйомники, а також телескопічні та колінчасті причіпні підйомники.

2011 рік - UTEM SOLAR

У 2011 році керівництвом компанії ТОВ "УТЕМ" було прийнято рішення розвивати новий напрямок бізнесу в сфері альтернативної енергетики та енергозберігаючих технологій. Таким чином на українському ринку з'явився новий підрозділ компанії під назвою "UTEM SOLAR". Штат підприємства поповнився технічними фахівцями, менеджерами з продажу компонентів до сонячних установок, а також монтажними бригадами, здатними реалізувати проекти будь-якої складності під ключ. Компанія зарекомендувала себе як надійного партнера, чітко виконуючи умови договорів з продажу як окремих складових, так і готових комплектів обладнання для будівництва мережевих сонячних електростанцій, систем безперебійного та автономного живлення. Не можна не згадати про те, що власна підйомна техніка неодноразово допомагала і допомагає далі виконувати монтаж сонячних установок в важкодоступних місцях. Найважливіше - це ніяк не відображається на вартості робіт для наших клієнтів, це лише наша перевага, яка істотно прискорює роботи. Сьогодні в портфоліо виконаних об'єктів входить понад 40 проектів під ключ і безліч проектів, де за вимогою замовників були виконані роботи частково.

2014 рік - самостійні поставки обладнання з Європи та Азії

Набутий компанією досвід в сфері альтернативної енергетики став вирішальним при співпраці з міжнародними компаніями-постачальниками обладнання і на сьогоднішній день ми самостійно імпортуємо обладнання відомих світових виробників:

  • сонячні батареї (Kyocera, ReneSola, LG, RECOM, SolarWorld, IBC Solar)
  • мережеві інвертори (SMA, Fronius, KAKO, Kostal)
  • автономні і гібридні інвертори (SMA, Victron Energy, Schneider Electric)
  • акумуляторні батареї (Victron Energy, Panasonic, Varta)

Також ми є авторизованими представниками компаній BUDERUS (сонячні колектори, твердопаливні котли, газові котли, теплові насоси) та SVETCOMPLECT (LED - освітлення).

Ми надаємо наступні послуги:

  • консультації щодо застосування обладнання на поновлюваних джерелах
  • продаж окремих компонентів і готових комплектів для систем енергопостачання
  • оптові поставки обладнання під замовлення
  • монтаж фотоелектричних установок для приватних домогосподарств та комерційних об'єктів
  • пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію сонячних електростанцій
  • сервісне та гарантійне обслуговування

Безкоштовна консультація