Автономна система живлення Victron Energy потужністю 72 кВт

Цього разу ми завершили цікавий проект в Київській області - встановлення гібридної системи живлення. Ми забезпечили клієнту максимальне споживання будинком сонячної електроенергії та досягнення найвищого рівня енергонезалежності від зовнішньої мережі.
 
Для вирішення поставленої задачі традиційно використали обладнання від компанії Victron Energy, що повністю бере на себе управління всією системою. Встановили шість автономних інверторів Victron Quattro 48/15000 загальною потужністю 72 кВт .
  

Сонячна електростанція має такі характеристики:

 

- PV потужність - 60 кВт
- сонячні панелі JA Solar JAM60S10-340W 5BB - 175 шт.;
- контролери заряду Victron Energy SmartSolar MPPT 250/100 - 8 шт.;
- мережевий інвертор Fronius Symo 10.0-3-M - 1 шт.
  
Зберігання енергії забезпечує літій-іонна система накопичення енергії BMZ ESS 9.0 - 9 шт. з загальним запасом енергії 76,5 кВт*годин.
  
Для забезпечення функції онлайн-моніторингу було обрано пристрій Cerbo GX та дисплей з сенсорним керуванням GX Touch 50 від компанії Victron Energy.
 
 Найприємніше те, що вся система працює автономно, без втручання обслуговуючого персоналу. Налаштування та коригування алгоритмів електроживлення можуть проходити дистанційно з будь-якої точки світу. За наявною інформацією, це найпотужніша в Україні система живлення, змонтована на обладнанні Victron Energy і ми пишаємося, що це здобуток саме компанії UTEM SOLAR!