Система резервного електроживлення Victron 4 кВ в м. Рівне

На даному об`єкті в м. Рівне наш замовник поставив завдання встановити систему резервного електроживлення з найменшим втручанням в існуючі мережі та з мінімальним впливом на існуюче оздоблення стін будинку. При цьому зайняти мінімум простору. Ну ви зрозуміли, це все те, що хоче майже кожен клієнт.

Для досягнення поставленого завдання було прийняте рішення все обладнання резервної системи компактно розмістити у серверній шафі. Таким чином нам вдалося мінімізувати задіяний простір приміщення та взагалі відмовитися до фізичного втручання в оздоблення кімнати.

Фактично, така система є й мобільною, так як в будь-яким момент її можна перемістити до іншого будинку чи об`єкту, не демонтуючи обладнання.

Харатеристики проєкту:

Період монтажу – серпень 2022 р.
Місце розташування – м. Рівне
Вихідна потужність системи – 4 кВт
Загальний запас акумуляторів Pylontech – 4 кВт*години

Встановлене обладнання:

Автономний інвертор Victron MultiPlus 48/5000/70
Контролер заряду Victron Smart Solar MPPT 250/100
Сонячні батареї - Jinko Solar Tiger Pro 54HC 410 Watt
Панель моніторингу - Cerbo GX

Існує можливість збільшити загальний запас в акумуляторах до 8 кВт*год без зміни конфігурації шафи. Для підзарядки акумуляторів від сонця встановлено контролер заряду Victron Smart Solar MPPT 250/100 та 15 сонячних панелей Jinko Solar загальною потужністю 6,15 кВт. При активному сонці такий масив сонячних панелей зможе зарядити встановлені акумулятори менше ніж за годину.  

Компанія UTEM SOLAR  готова виконати найскладніші технічні завдання для задоволення потреб наших клієнтів та партнерів.