Безперебійне живлення будинку Victron Energy

Дата додавання: 01.08.2022

Безперебійне живлення будинку Victron Energy

Резервне, безперебійне живлення

- система, що складається з обладнання, яке забезпечує стабільну і безперервну роботу електроприладів при обриві мережі, її несправності або її відсутності.

На сьогоднішній день існує декілька типів систем для резервного та автономного електропостачання. Перший тип - це системи де основним джерелом електрики служить паливний генератор. І другий тип - це інверторні системи енергопостачання з зберіганням електроенергії в акумуляторних батареях.

Ми спеціалізуємося на побудові інверторні-акумуляторних систем резервного / автономного енергопостачання, де основними компонентами виступають автономний інвертор і банк акумуляторних батарей.

 Резервна система живлення Victron, безперебійне живлення

Загальний принцип роботи инверторной системи електропостачання.

Основним елементом систем безперебійного / автономного живлення є перетворювачі напруги, джерела безперебійного живлення. Вони дозволяють перетворювати енергію, накопичену в акумуляторних батареях від мережі, сонячних батарей або інших генераторів, в стандартну напругу 220 / 380В, забезпечуючи необхідну потужність і пускові струми. Сучасні автономні інвертори харчування можуть працювати з декількома джерелами енергії одночасно, автоматично запускати і заглушати резервні дизельні / бензинові / газові електростанції, включати і вимикати додаткові і зайві навантаження, передавати дані на комп'ютер і по мережі Інтернет, тобто повністю управляти автономним електропостачанням. Можна сказати, що інвертор - серце системи безперебійного живлення. При відключенні зовнішньої мережі перемикання на роботу від інверторного-акумуляторної системи складає всього 5-20 мс. За цей час людина може навіть не помітити, що відбулося перемикання харчування.

Переваги инверторной системи перед генератором:

  • Миттєве час перемикання
  • Екологічно чиста, не вимагає шумоізоляції
  • Необслуговувана або малообслуговувані
  • Велика перевантажувальна здатність
  • Висока ефективність (ККД до 95%)
  • Додавання потужності до вхідного джерела змінного струму
  • Масштабування системи (паралельне включення для збільшення потужності)
  • Можливість паралельного використання енергії альтернативних джерел і енергії мережі
  • Можливість використання альтернативних джерел електроенергії до пріоритету їх використання
  • На ряду з великою кількістю переваг у інверторний-акумуляторних систем є і свої мінуси. До них можна віднести обмежений час роботи, яке залежить від кількості запасеної в акумуляторах електроенергії. Але і цей недолік можна виправити за допомогою альтернативних джерелом енергії, таких як сонячні батареї або вітрогенератор. Також в системи безперебійного живлення без проблем інтегруються і паливні генератори, які можуть автоматично запускатися з допомогою АВР.

Ми будуємо системи резервного та автономного живлення із застосуванням високотехнологічного обладнання, надійність якого перевірена у всіх куточках світу. Автономні інвертори і джерела (безперебійне живлення), що виступають основним перетворює обладнанням в таких системах ми використовуємо від компанії Victron Energy (Нідерланди). Ще одна складова систем безперебійного живлення - герметичні необслуговувані акумуляторні батареї великої ємності від яких залежить тривалість роботи електроприладів. У наших рішеннях ми пропонуємо високоресурсні акумулятори типу AGM, GEL або Li-Ion від компанії Victron Energy (Нідерланди). Також в деяких випадках можуть бути використані акумулятори з рідким електролітом Victron OpzS.

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR