Сонячні електростанції для бізнесу

Дата додавання: 01.09.2022

Сонячні електростанції для бізнесу

На сьогоднішній день інвестиції в сферу відновлюваних джерел енергії є найбільш вигідним і прибутковим напрямком бізнесу. Завдяки прийнятому у 2009 році закону про субсидовані тарифи для електроенергії, виробленої з нетрадиційних джерел, тобто "Зелений тариф", ринок в секторі сонячної енергетики України демонструє високу динаміку розвитку, випереджаючи світові показники.  

«Зелений» тариф в Україні є одним з найвищих в світі, що стимулює надходження іноземних інвестицій, а також активну діяльність вітчизняних компаній. Введення в експлуатацію найпотужнішої в Європі сонячної електростанції, нарощування будівництва нових об'єктів «зеленої» енергетики — яскравий показник високої динаміки розвитку цієї галузі.

Компанія UTEM SOLAR пропонує побудову ефективного бізнесу в сфері сонячної енергетики, максимальну прибутковість капіталовкладень і інвестицій.

У співпраці з нашими партнерами — провідними розробниками рішень в області сонячної енергетики із Франції та Німеччини ми пропонуємо інтегрований підхід щодо побудови сонячних станцій: оцінка, інжиніринг та розробка проектів, постачання високоефективного обладнання від провідних світових виробників, наземні і дахові системи кріплення, а також комплексне управління проектами сонячних електростанцій.

Етапи реалізації проектів з побудови сонячних електростанцій:

  • Розрахунок ефективності. Техніко-економічне обґрунтування
  • Проектування та інжиніринг
  • Отримання дозволів та угод
  • Поставка обладнання
  • Монтаж і установка
  • Введення в експлуатацію
  • Отримання ліцензії на виробництво електроенергії і Зеленого тарифу
  • Експлуатація, і технічне обслуговування. Гарантійний і післягарантійний супровід

Вартість сонячної електростанції під ключ становить близько 1,1 EUR за 1 Вт встановленої потужності

Вартість і обсяг робіт по кожному етапу узгоджується індивідуально. Побудова бізнесу в галузі поновлюваних джерел має нелінійний характер, з частою появою нових продуктів і пропозицій, залежно від багатьох факторів. Наше завдання — оптимізація рішень і надійне партнерство на всьому шляху побудови бізнесу в зеленій енергетиці.

На сьогоднішній день інвестиції в сферу відновлюваних джерел енергії є найбільш вигідним і прибутковим напрямком бізнесу. Завдяки прийнятому у 2009 році закону про субсидовані тарифи для електроенергії, виробленої з нетрадиційних джерел, тобто «Зелений» тариф, ринок в секторі сонячної енергетики України демонструє високу динаміку розвитку, випереджаючи світові показники. 

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR