Співробітники компанії UTEM SOLAR пройшли навчання Fronius Service Partner (FSP Ukraine).

Дата додавання: 01.02.2017

Наші клієнти віддають нам перевагу так як ми надаємо максимально широкий спект послуг при будівництві сонячних електростанцій. На сьогоднішній день це прямі і офіційні поставки обладнання, проектування наземних і дахових сонячних електростанцій, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, а також обслуговування і сервіс змонтованих систем живлення.   

            

З радістю повідомляємо, що тепер ще більше послуг компанія UTEM SOLAR може запропонувати своїм клієнтам з одних рук. З січня 2017 року року компанія UTEM SOLAR здобула право стати офіційним сервісним партнером компанії Fronius International GmbH. Співробітники компанії пройшли тижневе технічне навчання в штаб-квартирі Fronius International GmbH і тепер в разі виникнення гарантійних випадків заміна системних плат та інших компонентів інверторів Fronius буде проходити в найкоротші терміни. Це дозволить максимально ефективно використовувати сонячну енергію, не дозволяючи вашій системі простоювати тривалий період часу в очікуванні ремонту інвертора.

   

У будь-якому випадку, за останні півтора року нами встановлено більше 70-ти мережевих інверторів Fronius. Сьогодні всі вони працюють бех жодних зауважень. Тому статус сервісного партнера Fronius це скоріше не вимушена необхідність, а отримання додаткової переваги нашої компанії, яка вигідно відрізняє нас від конкурентів.


- Рейтинг теми: 5.00 з 5.00 проголосувавших: 122

Безкоштовна консультація