Співробітники компанії UTEM SOLAR пройшли навчання Fronius Service Partner (FSP Ukraine).

Дата додавання: 01.02.2017

Співробітники компанії UTEM SOLAR пройшли навчання Fronius Service Partner (FSP Ukraine).

Наші клієнти віддають нам перевагу так як ми надаємо максимально широкий спект послуг при будівництві сонячних електростанцій. На сьогоднішній день це прямі і офіційні поставки обладнання, проектування наземних і дахових сонячних електростанцій, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, а також обслуговування і сервіс змонтованих систем живлення.   

            

З радістю повідомляємо, що тепер ще більше послуг компанія UTEM SOLAR може запропонувати своїм клієнтам з одних рук. З січня 2017 року року компанія UTEM SOLAR здобула право стати офіційним сервісним партнером компанії Fronius International GmbH. Співробітники компанії пройшли тижневе технічне навчання в штаб-квартирі Fronius International GmbH і тепер в разі виникнення гарантійних випадків заміна системних плат та інших компонентів інверторів Fronius буде проходити в найкоротші терміни. Це дозволить максимально ефективно використовувати сонячну енергію, не дозволяючи вашій системі простоювати тривалий період часу в очікуванні ремонту інвертора.

   

У будь-якому випадку, за останні півтора року нами встановлено більше 70-ти мережевих інверторів Fronius. Сьогодні всі вони працюють бех жодних зауважень. Тому статус сервісного партнера Fronius це скоріше не вимушена необхідність, а отримання додаткової переваги нашої компанії, яка вигідно відрізняє нас від конкурентів.

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR