Будівництво сонячних електростанцій

Дата додавання: 05.09.2022

Будівництво сонячних електростанцій

Компанія UTEM SOLAR виконає комплекс робіт при будівництві наземних і дахових сонячних електростанцій потужністю від 30 кВт до великих мегаватних станцій. Ми володіємо 5-річним досвідом реалізації проектів на українському ринку сонячної енергетики.

Штат технічних фахівців.

Компанія має власний штат співробітників, в яких входять дизайнери PV станцій, проектувальники, монтажні бригади, а також навчені за кордоном інженери, які відповідають за процес будівництва і введення в експлуатацію сонячних електростанцій. Правильно підібраний персонал компанії дозволяє реалізувати проекти сонячних електростанцій від моменту складання технічного завдання і розрахунку до введення електростанції в експлуатацію. Ми офіційно імпортуємо в Україну тільки якісне обладнання та здійснюємо післяпродажне та гарантійне обслуговування.

Будівництво сонячних електростанцій, наземних

Серед комерційних сонячних електростанцій в Україні частіше будуються наземні станції. Перевагами наземних станцій є їх великий розмір і гнучкість. Панелі можуть бути чітко змонтовані по відношенню до Півдня. Проект  може бути виконаний для станції потужністю декілька мегават і вводитись в експлуатацію декількома чергами. Відповідно купівля обладнання і будівництво сонячних електростанцій теж може відбуватися чергами відповідно до надходження коштів. Земля може бути придбана або взята в оренду.

Звертайтесь!

 

 
 

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR