Компанія UTEM SOLAR виступить технічним партнером на TeslaCamp 2018

Дата додавання: 27.08.2018

Компанія UTEM SOLAR виступить технічним партнером на TeslaCamp 2018

UTEM SOLAR вперше виступає технічними партнерами заходу і щоб здивувати відвідувачів ми вирішили зварити крафтового пиво за допомогою тільки сонячної енергії. Ми розмістимо на своєму стенді повний комплект обладнання для побудови автономної сонячної електростанції, який буде виробляти чисту електроенергію з сонця для харчування пивоварні. Кожен зможе поспілкуватися з розробниками сонячної пивоварні, дізнатися більше про сам процес пивоваріння і звичайно ж про технічні параметри автономної сонячної електростанції.

На завершення кожен бажаючий зможе безкоштовно спробувати "Сонячне Пиво" від пивоварів компанії UTEM SOLAR :)

  test

TeslaCamp - це дводенний табір енергетичних інновацій, який об'єднує всіх, кому цікаві теми відновлюваної енергетики та сталого розвитку. Цього року табір відбудеться в південній частині Гідропарку Київ.

Щорічно для обговорення нових трендів і технологій в енергетиці на TeslaCamp приїжджають сотні учасників. Кожен має можливість не тільки послухати, а й особисто поспілкуватися з джедаями в сфері енергетики, познайомитися з активістами і підприємцями, які рухають "зелені" енергетичні проекти в Україні та світі, в невимушеній атмосфері.

ТЕМИ, ЯКІ БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ В ЦЬОМУ РОЦІ:

  • децентралізація в енергетиці і способи підтримки відновлюваних джерел енергії
  • мікромережі
  • кібербезпека
  • фінансування для кліматичних інновацій
  • «Зелений» експорт

До зустрічі на TeslaCamp 2018!

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR