Нас обирають тому що:15 років

На ринку України

Компанія «Укртеплоенергомонтаж» була зареєстрована 21 листопада 2002 - скорочено ТОВ "УТЕМ". З моменту створення компанія спеціалізується на управлінні проектами, виконанні ремонтних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт в комунальному секторі і паливно-енергетичному комплексі України. У 2011 році керівництвом компанії ТОВ "УТЕМ" було прийнято рішення розвивати новий напрямок бізнесу в сфері альтернативної енергетики і енергозберігаючих технологій. Таким чином на українському ринку з'явився новий підрозділ компанії під назвою "UTEM SOLAR".

10 років досвіду поставок обладнання

За час роботи на українському ринку наші підрозділи встигли імпортувати: промислові котли, газові горілки, автокрани SANY (Китай), телескопічні навантажувачі JLG (США), автогідропідйомники Palfinger (Німеччина), підйомники Haulotte (Франція), міні-навантажувачі Hinowa (Італія) , а також дизельні ножничні платформи JLG (Бельгія). І останнє, що ми імпортуємо вже в досить великій кількості це обладнання для систем живлення на поновлюваних джерелах: мережеві та автономні інвертори, фотоелектричні модулі, літієві акумуляторні батареї, контролери заряду і зарядні пристрої. І повірте, ми дійсно знаємо як це робити! І найголовніше - де наш імпорт, там наші гарантія і сервіс. Для нас ці поняття нерозривні.

Власний парк підйомної техніки

Для монтажу у важкодоступних місцях, а також при виконанні великого обсягу робіт на промислових об'єктах (дахах складських і виробничих приміщень) ми маємо парк самохідних підйомників різних типів. Склад техніки складається з електричних і дизельних ножичних платформ, а також причіпних телескопічних і колінчастих підйомників. Все обладнання тільки від надійних світових виробників: JLG (США), Haulotte (Фрац), Bison (Німеччина).

Service Partner Plus і постачальник Fronius в Україні

У січні 2017 року наші фахівці відвідали завод компанії Fronius International GmbH в м Сатледт (Австрія), а також пройшли тижневий курс навчання по сервісу і гарантійному обслуговуванню не тільки мережевих інверторів але і всієї лінійки обладнання Fronius. З початку 2017 роки нами була обрана роль Fronius Service Partner коли ми були зобов'язані надавати повний сервіс тільки нашим клієнтам. Після істотного зростання продажів інверторів Fronius в Україні в лютому 2018 року компанія Fronius International GmbH звернулася до нас з проханням стати Service Partner Plus, щоб не тільки наші, а й клієнти інших компаній-інсталяторів могли отримати висококласний сервіс і гарантійне обслуговування.

Авторизований постачальник Victron Energy

У червні 2015 року, ми уклали контракт на прямі поставки обладнання Victron Energy в Україну. З того часу ми виконали більше 10-ти великих проектів з обладнанням Victron: автономні системи живлення для автобудинків, сонячні зарядні пристрої для української армії, однофазні системи безперебійного живлення приватних будинків, трифазні системи автономного живлення будинків і комерційних об'єктів, а також комбіновані системи живлення з літієвими акумуляторами і мережевими сонячними електростанціями. Також серед наших клієнтів стали популярними системи живлення на катерах і яхтах.

Співпраця з технічними вузами

На сьогоднішній день ми активно співпрацюємо з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу (ІФНТУНГ), Київським міжрегіональним вищим професійним училищем автомобільного транспорту та будівельної механізації, Науковим містечком "Нова Енергія" (м.Івано-Франківськ), а також технічними коледжами в Черкаській і Рівненській областях. Для ІФНТУНГ по україно-бельгійській програмі HETES (http://hetes.com.ua) нами були поставлені освітні комплекти виробництва компанії leXsolar GmbH (Німеччина), а також комплекти сонячних електростанцій на базі мережевого інвертора і мікроінверторів SMA. Також для кількох навчальних закладів нами був розроблений стенд автономного живлення на базі обладнання Victron Energy, а також надана допомога в розробці навчальної програми та організації навчання і практики для викладачів.

Понад 170 задоволених клієнтів

Дивитися проекти виконані компанією UTEM SOLAR за посиланням.

Ми врятували понад 670 000 дерев

За даними онлайн порталів Fronius Solar Web і SMA Sunny Portal де зареєстровані сонячні електростанції наших клієнтів. Станом на січень 2018 року.

Зменшити викиди СО2 на 520`000 кг

За даними онлайн порталів Fronius Solar Web і SMA Sunny Portal де зареєстровані сонячні електростанції наших клієнтів. Станом на січень 2018 року.


Безкоштовна консультація