Виробники

Перетворююче обладнання

 

1. SMA (Німеччина)                  Головний офіс: Niestetal, Germany                            Рік заснування: 1981 

C обсягом продажів понад 800 млн € в 2014 році SMA є лідером на світовому ринку перетворюваючого обладнання для фотоелектричних установок, що встановлює стандарти якості вже протягом 35 років. Представництва компанії сьогодні відкриті в 21 країнах світу, а кількість співробітників перевищує 4500 чоловік. Широкий асортимент продукції SMA включає в себе інвертори, сумісні з будь-яким типом модулів і вирішують завдання PV установок будь-яких розмірів. Багаторазово нагороджений модельний ряд включає в себе системи і технології для з'єднаних з мережею фотоелектричних систем, а також автономних і гібридних систем. Технологія виробництва захищена більш ніж 550 патентами. З 2008 року материнська компанія SMA Solar Technology AG котирується в Prime Standard на Франкфуртській фондовій біржі (S92), а також в індексі TecDAX.

 

 

2. Fronius (Австрія)                            Головний офіс: Wels, Austria                  Рік заснування: 1992

Сетевой инвертор Fronius

Підрозділ компанії з продуктами для ринку фотовольтаїки працює з 1992 року і продає свою продукцію через глобальну мережу партнерів. Виняткові продукти і послуги це те, що робить Fronius Solar одним з лідерів на світовому ринку. З революційними продуктами і новими технологіями Fronius постійно встановлює нові стандарти в усьому світі. Всі пристрої Fronius характеризуються дуже високим рівнем якості, так як вони піддаються численним поглибленим тестів в найрізноманітніших умовах.

 

3. Victron Energy (Нідерланди)              Головний офіс: Almere Haven, Netherlands                           Рік заснування: 1975

Victron Energy має сильну і неперевершену репутацію за технічні інновації, надійність і якість збірки. Продукти компанії вважаються професійним вибором для атономних енергосистем. Ефективне об'єднання двох і більше різних джерел енергії  це те що Victron Energy робить найкраще. Продукти компанії включають синусоїдальні автономні інвертори, інвертори/ зарядні пристрої, зарядні пристрої для акумуляторів, АC/DC перетворювачі, трансформаторні перемикачі, індикатори батарей і багато іншого для стабільної роботи автономних систем.

Сонячні батареї

 

1. Kyocera (Японія)                           Головний офіс: Kyoto, Japan                     Рік заснування: 1959

Kyocera Solar є провідним світовим постачальником екологічно безпечних рішень для сонячної енергетики. Холдингова компанія Kyocera Corporation, заснована в Кіото, Японія. Показником високої якості модулів Kyocera є сонячна установка «Sakura Solar Energy Center» потужністю 43 кВт, змонтована в 1984 році. Дослідження показали, що за перших 25 років роботи продуктивність панелей впала лише на 9,6% тоді як сонячні батареї від більшості світових виробників за 25 років втрачають в потужності 20% і більше.

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR