Сонячні електростанції
для дому

Станції які працюють за наявності зовнішньої мережі, зменшують власне споживання будинку та продають надлишок електроенергії в мережу за високим Зеленим тарифом.

Такі сонячні електростанції відносяться до категорії мережевих і не працюють за відсутності підключення до електромережі або під час тимчасового відключення електроенергії.

Переваги
після встановлення
Економія споживаної електроенергії
10 лет реализуем проекты в солнечной энергетике

Коли зовнішня мережа в нормі, система працює на зменшення вашого власного споживання або віддає електроенергію в мережу за Зеленим Тарифом.

Дохід від продажу сонячної енергії
10 лет реализуем проекты в солнечной энергетике

Надлишки виробленої електроенергії Ви продаєте в мережу за Зеленим Тарифом.

Стабільність та незалежність від зростання тарифів
10 лет реализуем проекты в солнечной энергетике

Оскільки тепер ви споживаєте мінімум електроенергії з мережі, вас більше не буде турбувати зростання тарифів.

Бажаєте сонячну станцію для будинку - замовте безкоштовні заміри!
Як це працює?
 • електроэнергія з мережі
 • електроэнергія з батарей
 • електроэнергія комбінована
Компоненти
мережевої сонячної електростанції
Мережеві інвертори

Перетворює постійний струм, що виробляється сонячними батареями на змінний, яким вже можуть живитися побутові електроприлади. Складає 20% вартості всієї системи

Fronius Huawei Solar Edge
Сонячні батареї

Перетворять енергію сонця на постійний струм. Становлять 60-70% вартості всієї системи

QCELLS JA Solar SunPower Canadian Solar First Solar
Система кріплень

Алюмінієва конструкція завдяки якій сонячні батареї надійно закріплені на даху вашого будинку. Складають 13-17% вартості всієї системи.

PRONT
Автоматика захисту

Відповідає за безпеку роботи сонячної електростанції та захищає основне обладнання.

QCELLS JA Solar Phoenix Contact
Loading...
Етапи робіт
01 Мониторинг энергопотребления
Виїзд на об'єкт
 • безконтактні заміри даху за допомогою дрона
 • 3D-моделювання
 • проектування даху в AutoCad
02 10 лет реализуем проекты в солнечной энергетике
Підготовка цінової пропозиції
 • Підбір обладнання
 • розрахунок продуктивності СЕС
 • підготовка річного енергобалансу
03 10 лет реализуем проекты в солнечной энергетике
Аудит документів
 • вивчаємо існуючий договір на приєднання до обленерго
 • за необхідності супроводжуємо збільшення потужності
 • купуємо та параметризуємо
04 Мониторинг энергопотребления
Монтаж та встановлення станції
 • доставляємо обладнання на об'єкт
 • монтуємо та запускаємо станцію
 • налаштовуємо онлайн
05 10 лет реализуем проекты в солнечной энергетике
Оформлення Зеленого тарифу
 • готуємо повний пакет документів для Обленерго
 • подаємо документи та супроводжуємо Вас до першої виплати за Зеленим тарифом
Гарантія
та сервісне обслуговування
Залишити запит
 • м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 3Б
 • solar@utem.org.ua
UTEM SOLAR

Доманшні сонячні електростанції

Домашня сонячна енергія – це зелена альтернатива традиційним джерелам енергії, оскільки вона скорочує викиди вуглецю. Люди почали використовувати сонячну енергію протягом десятиліть, тож технологія перевірена та ефективна. Енергія, що виробляється сонячними панелями, чиста, безпечна та проста у використанні. Крім того, система потребує мінімального обслуговування. Це розумна інвестиція для будинків, які хочуть зменшити вуглецевий слід.

Люди використовують сонячну енергію для різних цілей будинку. Наприклад, у деяких будинках є сонячні водонагрівачі для підтримки температури гарячої води. Інші встановлюють системи сонячної енергії освітлення, комп'ютерів, електроніки та інших приладів. Деякі сонячні дахи збирають енергію сонця та зберігають її. Це дозволяє людям виробляти чисту енергію сонця та використовувати її, коли це потрібно. Кожне з цих застосувань виробляє чисту енергію з мінімальним впливом на довкілля. Будинки із системами сонячної енергії часто не мають щомісячних рахунків за електроенергію. Замість того, щоб щомісяця платити за електроенергію, домовласники використовують електроенергію, яку виробляють самі. Це знижує викиди CO2 та одночасно заощаджує гроші. Крім того, системи не вимагають регулярного обслуговування, як це роблять газові чи дизельні генератори. Домовласники можуть зосередитись на інших важливих завданнях, не турбуючись про електропостачання своїх будинків. Сонячну енергію легко та зручно використовувати у будинках. Більшості систем потрібно лише кілька панелей на даху, щоб забезпечити достатню кількість електроенергії. Деякі більші системи включають додаткові компоненти, такі як трансформатори, акумулятори та засоби управління інвертором. Після встановлення вашої системи вам просто потрібно настроїти параметри пристрою для використання зібраної енергії. Ви також можете запланувати свою систему для збирання енергії у певний час дня, щоб максимізувати накопичене сонячне світло.

Переваги безмежні, коли домашня сонячна енергія використовується належним чином, особливо у сільській місцевості, де люди не мають доступу до електричних мереж або генераторів на викопному паливі. Багато сіл в Африці та Азії почали використовувати сонячну енергію для заряджання мобільних телефонів та доступу до інформації. Інші створили невеликі села із низькою вартістю комунальних послуг для їхніх мешканців. Це дає людям у сільській місцевості доступ до чистої енергії, коли вони найбільше її потребують.

Сонячна енергія — чудова ідея для тих, хто шукає чистішу енергію вдома, не жертвуючи зручністю чи економією коштів. Системи добре працюють для постачання будинків світлом, побутовою технікою, опаленням та гарячою водою без щомісячних рахунків чи проблем із обслуговуванням. Домовласники по всьому світу починають переходити з брудної енергії на чисту за допомогою простих домашніх систем сонячної енергії!