Фотоэлектрические системы от мировых производителей


Перетворююче обладнання

 

SMA (Німеччина)

Головний офіс: Niestetal, Germany
Рік заснування: 1981

 

C обсягом продажів понад 800 млн € в 2014 році SMA є лідером на світовому ринку перетворюваючого обладнання для фотоелектричних установок, що встановлює стандарти якості вже протягом 35 років. Представництва компанії сьогодні відкриті в 21 країнах світу, а кількість співробітників перевищує 4500 чоловік. Широкий асортимент продукції SMA включає в себе інвертори, сумісні з будь-яким типом модулів і вирішують завдання PV установок будь-яких розмірів. Багаторазово нагороджений модельний ряд включає в себе системи і технології для з'єднаних з мережею фотоелектричних систем, а також автономних і гібридних систем. Технологія виробництва захищена більш ніж 550 патентами. З 2008 року материнська компанія SMA Solar Technology AG котирується в Prime Standard на Франкфуртській фондовій біржі (S92), а також в індексі TecDAX.

 

 

Fronius (Австрія)

Головний офіс: Wels, Austria
Рік заснування:
1992

 

Сетевой инвертор Fronius

Підрозділ компанії з продуктами для ринку фотовольтаїки працює з 1992 року і продає свою продукцію через глобальну мережу партнерів. Виняткові продукти і послуги це те, що робить Fronius Solar одним з лідерів на світовому ринку. З революційними продуктами і новими технологіями Fronius постійно встановлює нові стандарти в усьому світі. Всі пристрої Fronius характеризуються дуже високим рівнем якості, так як вони піддаються численним поглибленим тестів в найрізноманітніших умовах.

 

 

Victron Energy (Нідерланди)

Головний офіс: Almere Haven, Netherlands
Рік заснування:
1975

 

Victron Energy має сильну і неперевершену репутацію за технічні інновації, надійність і якість збірки. Продукти компанії вважаються професійним вибором для атономних енергосистем. Ефективне об'єднання двох і більше різних джерел енергії  це те що Victron Energy робить найкраще. Продукти компанії включають синусоїдальні автономні інвертори, інвертори/ зарядні пристрої, зарядні пристрої для акумуляторів, АC/DC перетворювачі, трансформаторні перемикачі, індикатори батарей і багато іншого для стабільної роботи автономних систем.

 

 

Солнечные батареи

 

Kyocera (Японія)

Головний офіс: Kyoto, Japan
Рік заснування: 1959

 

Kyocera Solar є провідним світовим постачальником екологічно безпечних рішень для сонячної енергетики. Холдингова компанія Kyocera Corporation, заснована в Кіото, Японія. Показником високої якості модулів Kyocera є сонячна установка «Sakura Solar Energy Center» потужністю 43 кВт, змонтована в 1984 році. Дослідження показали, що за перших 25 років роботи продуктивність панелей впала лише на 9,6% тоді як сонячні батареї від більшості світових виробників за 25 років втрачають в потужності 20% і більше.

 

 

ReneSola (Китай)

Головний офіс: Shanghai, China
Рік заснування: 2005

 

Компанія заснована в 2005 році і вже з 2008 року котирується на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: SOL). ReneSola є провідним міжнародним виробником і постачальником сонячних панелей. З офісами і складами в більш ніж 16 країнах світу та постійним зростанням виробничих потужностей і дилерської мережі ReneSola забезпечує високу якість продуктів для виробництва екологічно чистої енергії. Компанія також надає послуги з EPC для великих проектів зеленої енергетики по всьому світу. У компанії ReneSola завжди націлені на підвищення ефективності виробництва, постійно розробляються нові, більш ефективні виробничі лінії. Перелік продуктів високого класу дає відчутну конкурентну перевагу на світових ринках. Клієнти і інвестори по всьому світу довіряють ReneSola бути гарантом довгострокових інвестицій в сонячну енергетику.

 

 

LDK (Китай)

Головний офіс: Xinyu City, China
Рік заснування: 
2005

 

LDK Solar є одним з провідних вертикально-інтегрованих виробників фотоелектричної продукції. LDK Solar виробляє полікремній, моно і полікристалічні злитки, пластини, осередки і, звісно ж, модулі. LDK Solar має виробничі потужності трьох містах Китаю. У 2007 році компанія починає котируватися на Нью-Йоркській фондовій біржі і успішно проводить IPO, а вже в 2009 році LDK Solar стала єдиним підприємством з виробництва сонячних батарей, обсяг продажів якого по всьому світу перевищив 1000 МВт.     

 

 

 

RECOM (EU)

Головний офіс: Essen, Germany
Рік заснування:
2007

 

Компанія відрізняється виробництвом сонячних модулів преміум якості і бездоганного дизайну, пропонуючи кращу ціну в даному сегменті ринку сонячних батарей. Перевірена висока продуктивність сонячних панелей RECOM гарантує економічно обґрунтовані результати інвестування в фотовольтаїку. З виробничою потужністю 1,5 ГВт, компанія стратегічно розташована по всьому світу з офісами в Німеччині, США, Великобританії, Греції, Румунії, Гонконгу, Сінгапурі, Японії і Австралії.