Компанія UTEM SOLAR взяла участь в Міжнародному форумі i виставці сталої енергетики центральної і східної Європи SEF Kyiv 2018
Дата додавання: 23.10.2018

Цього року ми вирішили показати концепт трьох різних комплектів обладання, що відрізняються за якістю та ціною. Таким чином були представлені комплекти основного обладнання для мережевих сонячних електростанцій Оптимальний, Преміум та Космос.
На стенді компанії були представлені цікаві для відвідувачів моделі сонячних батарей:
- один з найпопулярніших продуктів на ринку - монокристалічний модуль LONGi PERC 310 Вт;
- цьогорічний переможець на INTERSOLAR 2018 в Мюнхені в номінації - "Найефективніший half-cut cell модуль в світі" - Q-CELLS Q.PEAK DUO-G5 320 Вт;
- найефективніший сонячний модуль в світі серії X-22 від компанії SunPower (США).
В комплекті з панелями були представлені сонячні інвертори Fronius, Huawei та новинка в переліку нашого обладнання - мережевий інвертор SolarEdge з оптимізаторами.
Відвідувачі були в захваті від частини стенду присвяченій обладнанню Victron Energy. Особливо цікавим був літієвий акумулятор ємністю 5,12 кВт*годин Victron Energy LiFePO4 25,6В/200Ач Smart. Разом з акумуляторними батареями були представлені автономні інвертори серій Phoenix, MultiPlus та Quattro.
Дякуємо усім хто знайшов час та відвідав наш стенд на SEF Kyiv 2018!