Компанія UTEM SOLAR успішно прийняла участь в міжнародній виставці "Енергоефективність. Відновлювана енергетика 2016"

Дата додавання: 11.11.2016

Компанія UTEM SOLAR успішно прийняла участь в міжнародній виставці

Компанія UTEM SOLAR взяла участь у щорічній міжнародній виставці ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ І ПОНОВЛЮВАНІ ДЖЕРЕЛА-2016. У цьому році на стенді компанії було представлено обладнання від всесвітньо відомих виробників для побудови різних типів систем енергопостачання. Відвідувачі виставки змогли ознайомитись з характеристиками, перевагами та зовнішнім виглядом сетевивих інверторів SMA і Fronius, автономних і гібридних інверторів Victron Energy, а також сонячних батарей LG, ReneSola і Kyocera. 

Стенд компании UTEM SOLAR

Багато уваги до себе привернули сонячні батареї, а саме японський полікристалічний модуль KYOCERA KT265 і один з найбільш високопродуктивних в світі модулів LG Neon 2 потужністю 315 Вт. Також на стенді була представлена нова модель полікристалічних модулів ReneSola зі стандартними габаритами і потужністю потужність 270 Вт. Компанія UTEM SOLAR стала першою компанією в Україні, яка вже в цьому році змогла запропонувати модулі даної потужності у себе на складі.

                Линейка сетевых инверторов Fronius и SMA 

 

Також викликала великий інтерес інсталяція 3-х фазної системи безперебійного живлення Victron Energy. Як відзначили багато відвідувачів стенду проблема частих відключень мережі є сьогодні дуже актуальною. На стенді була також представлена панель управління ColorControl GX за допомогою якої відбувається моніторинг і управління системою.

Инсталляция системы бесперебойного питания Victron

В цілому керівництво компанії вважає що виставка пройшла більш ніж успішно, так як вдалося провести велику кількість переговорів по реалізації комплексних систем енергопостачання як для комерційних об'єктів, так і для приватних домогосподарств. Відзначається, що в цьому році відвідувачів було значно більше ніж в 2015-му. І якщо рік тому потенційні покупці тільки цікавилися новими рішеннями, то зараз більшість відвідувачів вже прийшли для пошуку необхідного їм обладнання та вибору компанії-інсталятора. Це пов'язано з тим, що інвестиції в енергоефективні рішення стали не просто модною тратою грошей, а кроком до енергонезалежності.

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR