Оформлення Зеленого Тарифу

Дата додавання: 04.09.2022

Оформлення Зеленого Тарифу

Отримання зеленого тарифу на сонячну енергію від домогосподарств дозволяє найкращим чином використовувати сонячні установки для економії електроенергії, зробити їх рентабельними і економічно привабливими. Домогосподарства, де підключений зелений тариф отримують виплати за всі надлишки сонячної енергії, продані в зовнішню мережу.

Оформлення зеленого тарифу.

Воно дає можливість використовувати сонячну енергію максимально ефективно і загальний баланс споживання / генерації / економії стає оптимізованим. Стає байдуже, що будинок споживає більше енергії вранці і ввечері, а сонячна установка виробляє більше вдень, так як враховується різниця проданої в електромережу та спожитої з неї енергії за підсумками місяця. Звісно чим більше сонячної енергії відправлено в мережу, і менше споживає домогосподарство, тим більшою буде виплата за зеленим тарифом і швидше окупляться витрати на обладнання.

Не дивлячись на те, що більшість домовласників скептично ставляться до можливості отримання виплат за сонячну енергію, оформлення зеленого тарифу не є архіскладним і нерозв'язним завданням. При наявності відповідного пакету документів зелений тариф оформляється за встановленою процедурою. У неї входить подача пакету документів на систему, заміна електролічильника на двонаправлений, переоформлення договору на користування електроенергією, і як завершення, оформлення договору на купівлю-продаж сонячної енергії з місцевим постачальником електроенергії. Процес оформлення зеленого тарифу не займає надто багато часу, він може вестися паралельно з закупівлею і монтажем сонячної електростанції або навіть стартувати перед монтажними роботами. Наприклад, з заміни лічильника на двонаправлений, отримання документів від місцевих інстанцій.

Компанія UTEM SOLAR (Київ, Україна) здійснює підтримку і супровід на всіх етапах оформлення зеленого тарифу як для приватних домогосподарств, так і для коммерційних об`єктів. Всі наші клієнти вже отримують виплати за сонячну енергію.

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR