Сонячні батареї, панелі, модулі

Сонячні батареї — принцип роботи

Сонячні батареї — пристрої для прямого перетворення світлової або сонячної енергії в електроенергію, також відомі як фотоелектричний модуль або сонячні панелі. Фотоелектричний модуль — пристрій, конструктивно об'єднує сонячні елементи, що має вихідні клеми для підключення зовнішнього споживача. Сонячні панелі є лише одним з кількох основних компонентів, необхідних для використання сонячної енергії.

У зв'язку з постійним зростанням ціни на мережеву електроенергію, все більше і більше людей замислюються про рішення, які допоможуть зменшити витрати на утримання будинку. Одним з таких рішень є покупка сонячних батарей для виробництва власної сонячної електроенергії. Сонячні батареї (елементи) мають далеко не низьку вартість (ціни), але їх установка допоможе вам стати більш незалежним від підняття цін на енергоресурси.

Багато хто думає, що сонячні панелі ефективні тільки влітку, а взимку взагалі не працюють. Це не так: сонячні батареї виробляють електроенергію цілий рік, але у зв'язку з менш активним зимовим сонцем, в такий час вони виробляють менше енергії. Крім того, купити сонячні батареї (елементи) — це не тільки економити електроенергію, а й можливість на ній добре заробляти за допомогою Зеленого тарифу. Надлишки виробленої за допомогою альтернативних джерел енергії держава зобов'язана купити у власника будинку за ціною, що значно перевищує вартість мережевої електроенергії. Варто сказати, що ціна сонячних панелей з кожним роком стає все нижче і нижче, тому пропозиція купити сонячні батареї сьогодні стала особливо привабливою.

Найпопулярніші сонячні панелі

Домашня єлектростанція (сонячна батарея) - це не тільки економія коштів, але і виробництво екологічно чистої електроенергії. Не дарма ми щодня чуємо бажання багатьох держав піти від традиційної енергетики і використовувати більше альтернативної енергії.

Сьогодні найпопулярнішими є полікристалічні і монокристалічні "солнечніе батареи". Перед тим як купити сонячну установку варто розуміти в чому ж різниця цих видів модулів. Купити сонячні батареї з монокристала значить обов'язково заплатити більше. Наприклад, вартість модуля потужністю 410 Вт з монокристала становить 188$. Здебільшого, це пов'язано трудомістким процесом виробництва монокристалічних батарей. Якщо вже і платити вищу ціну за монокристал, то слід вибрати батарею більшої потужності і з такою ж площею — це дозволить заощадити простір для установки сонячної електростанції на даху вашого будинку.

Варто сказати, що ми продаємо тільки імпортні сонячні батареї, тому змушені давати вартість в іноземній валюті. А вже безпосередньо придбати сонячні батареї ви можете в національній валюті за курсом продажу долара або євро, ціни є на нашому сайті. На сьогоднішній день ми імпортуємо з наступних країн: Німеччина, Китай, Японія, Корея, Австрія. Особливу увагу заслуговують німецькі сонячні батареї SolarWorld, вони мають 30-ти річну лінійну гарантію на продуктивність. Китайські сонячні батареї ми поставляємо з заводу ReneSola, який входить в ТОП-10 світових виробників. Японські батареї Kyocera відрізняються своєю надійністю, адже виробник має більш ніж 40-річний досвід виробництва модулів.

Купити сонячні панелі в Києві, ціни.

Продаж сонячних батарей — не єдине чим займається наша компанія, в Києві, Україна. Ми також здійснюємо установку, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне та гарантійне обслуговування. Виконуючи весь комплекс послуг, ми робимо придбання сонячних батарей оптимальним рішенням для інвестиції накопичених коштів.

(Інколи в інтернеті можна зустріти запрос "солнечніе батареи", тобто з помилкою, а інколи "сонячна батарея купити", "ціни" ... )