UTEM SOLAR на Tesla Camp 2018. Як це було?

Дата додавання: 05.09.2018

UTEM SOLAR на Tesla Camp 2018. Як це було?

У цьому році наша компанія стала технічним партнером TeslaCamp 2018 і ми вперше побували на цьому найцікавішому заході. TeslaCamp - це дводенний табір енергетичних інновацій, який об'єднує всіх, кому цікаві теми відновлюваної енергетики та сталого розвитку. Цього року табір відбувся в Києві в південній частині Гідропарку.

Співробітниками нашої компанії були встановлені: ​​акумуляторна система живлення Victron Energy з мережевим інвертором Fronius, літій-іонні акумуляторні батареї з електромобіля і сонячні батареї Q-CELLS Q.PEAK DUO-G5 320 (купити).

Як і завжди ми вирішили додати трохи креативу і привезли з собою установку, яка дозволила зварити пиво прямо на березі Дніпра. Як результат ми зварили 40 літрів пива і приготували вяленную яловичину в спеціальній камері для сушіння м'яса. Зварене пиво охолоджували водою з Дніпра завдяки чиллеру і насосної станції. Ну і звичайно ж ми пригостили всіх бажаючих 100 літрами крафтового пива #Bashtove від нашого доброго друга Івана Баштового.

UTEM SOLAR

Головною ідеєю було показати що за допомогою енергії сонця можна реально налагодити виробничо-технічні процеси, що вимагають значного енергоспоживання. При цьому зробити це можна в тих місцях, де мережа відсутня або підключення до неї є дуже витратним.

Під час заходу довелося постійно доводити, що ми ми не пивовари, а енергетики :) Ми більше 10 разів відмовили в оптових поставках пива і отримали запрошення на різні заходи показати процес варіння пива на сонці :)

За 3 дні і 2 ночі ми спожили близько 30 кВт електроенергії виробленої з модулів встановлених на березі Дніпра.

Детальніше з фотозвітом можна ознайомитись за посиланням:

Автономна система харчування для пивоварні на Tesla Camp 2018.

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR