Сонячна електростанція 30 кВт на наземній конструкції в с. Колочава на Закарпатті

Основна інформація:

Період монтажу - Листопад 2018
Положення об'єкта - c. Колочава, Закарпатська область
Термін виконання - 4 робочих дні
 
Потужність по инвертору - 30 кВт
Встановлена потужність PV - 35,96 кВт
Орієнтація - Південь
 
Мережевий інвертор - Huawei SUN2000-33KTL-A
Сонячні батареї - Longi Solar LR6-60PE 310M
Системи кріплення - Чорний метал + Алюміній

Загальний опис:

 Дана сонячна електростанція потужністю 30 кВт була встановлена ​​на готовій конструкції з чорного металу. Після ознайомчого виїзду нами були надані креслення конструкції і схеми розташування столів з прив'язкою до геометрії земельної ділянки. Протягом 10 днів для клієнта вже була повністю виготовлена ​​конструкція і нам знадобилося 4 дні для того щоб встановити сонячні батареї і з`єднати PV поля з інвертором.

В результаті клієнту вдалося заощадити до 60% вартості системи кріплення в порівнянні з базовою копмплектацією (оцинковка / алюміній + алюміній). При подібних рішеннях основною умовою є забезпечення відсутності контакту між рамою сонячних батарей і чорним металом з якого виготовлена ​​основна конструкція. Для цього ми використовуємо стійкі до ультрафіолету і великих температурних перепадів матеріали.

Також нами було підібрано обладнання для забезпечення онлайн моніторингу роботи сонячної електростанції, що розташована на великій відстані від точки доступу до інтернету. Гарантія на всі роботи становить 3 роки.