Продаж брендових сонячних батарей в Україні від компанії UTEM SOLAR.

Дата додавання: 27.10.2016

Продаж брендових сонячних батарей в Україні від компанії UTEM SOLAR.

Наступного року ми відсвяткуємо 15 років нашої компанії і 5 років присутності компанії на українському ринку сонячної енергетики. За ці п'ять років з невеликого інтересу в області альтернативних джерел ми просунулися до досвідченого гравця, що упевнено займає на ринку свою нішу. Успіх нашого колективу безпосередньо пов'язаний із задоволенням потреб наших клієнтів. Клієнт - це той, хто платить заробітну плату усім співробітникам нашої компанії і якщо він буде задоволений результатом, то неодмінно розповість про нас своїм знайомим, колегам і друзям - це і є той успіх, над досягненням якого ми щодня працюємо. Кожного клієнта ми завжди слухаємо до кінця. Іноді це відбувається дуже довго, але результат завжди один - ми починаємо чітко розуміти основну потребу кожного покупця, що прийшов в нашу компанію.

У 2014 році, при купівлі сонячних батарей для усіх наших клієнтів вирішальним чинником була тільки економічна доцільність. Сьогодні ж на нашому порозі з'являється все більше споживачів, яких цікавить не лише доцільність інвестування засобів, але і бренд товару, його впізнанність у світі, інновації використовувані виробником, вживані у виробництві матеріали і інше, що вказує на високий рівень устаткування і його успішність за світовими тенденціями. Це пов'язано з тим, що власники будинків починають розглядати сонячні електростанції як щось невід'ємне, а іноді і обов'язкове у своєму домогосподарстві.

У зв'язку з цим ми розширили лінійку пропонованих нами сонячних батарей і тепер, по вашому запиту, компанія UTEM SOLAR може імпортувати в Україну панелі від кращих світових виробників: LG, Kyocera, Panasonic, SolarWorld, SunPower і BenQ, потужність яких доходить до 340 Вт із стандратными розмірами модуля 1000x1650 мм.

                 

Для замовлення сонячних батарей просто знайдіть необхідну модель на нашому сайті. У випадку якщо необхідна модель не представлена на сайті, заповните форму зворотного зв'язку або повідомите будь-яким іншим зручним для вас способом. Усе устаткування ми поставляємо офіційно із сплатою усіх податків і мит, тому усі оплати ви зможете здійснити на наш банківський розрахунковий рахунок у безготівковій формі.

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR