Сервісне обслуговування

Дата додавання: 08.08.2022

Сервісне обслуговування

Онлайн моніторинг основних показників сонячних електростанцій.

Після введення в експлуатацію кожної побудованої нами системи перші місяці роботи ми завжди відстежуємо її стан. Як правило такі спостереження проводяться онлайн в режимі реального часу за допомогою спеціалізованих сервісних програм від компаній-виробників обладнання. Це показники генерації і споживання електроенергії, ефективність перетворення сонячної енергії, заряд-розряд акумуляторних батарей і багато інших, що відбуваються всередині систем енергопостачання, процеси. Подібна практика дозволяє нам зрозуміти, що система працює стабільно і не потребує додаткових конфігураціях. У разі некоректно роботи системи, Віддалений ми можемо провести такі роботи як зміна налаштувань розподілу енергії - для досягнення більшої ефективності або оновити програмне забезпечення обладнання до самого нового. Також в процесі вже стабільної роботи станції не будуть зайвими моніторинг основних показників. Найчастіше це продуктивність сонячної електростанції і її зіставлення з поточними погодними умовами даного регіону.

 

                    

 

Гарантійне обслуговування сонячних електростанцій в Україні.

Співробітники компанії проходять регулярні технічні навчання від заводів-виробників перетворюючого обладнання, що підтверджується наявністю відповідних сертифікатів від таких компаній як Fronius, SMA і Victron Energy. Тому при виникненні гарантійних випадків і необхідності ремонту заміну друкованих плат та інших компонентів перетворюючого обладнання ми проводимо в найкоротші терміни. Це дозволяє нашим клієнтам максимально ефективно використовувати потенціал існуючих систем енергопостачання, не дозволяючи їм простоювати тривалий період часу в очікуванні ремонту.

Якщо ж клієнтом або нами була помічена некоректно робота сонячних батарей, інженери компанії можуть виїхати на об'єкт для замірів рівня сонячної інсоляції та перевірки вольтамперних характеристик модулів. У разі якщо сонячна батарея не видає заявлені показники продуктивності, вона підлягає заміні за умовами гарантії на лінійну продуктивність або якщо така модель вже не виробляється відбувається заміна на аналогічний за потужністю модуль. Якщо ж підібрати схожий по вольт-амперних характеристиках модуль не вдається, то разом з новим модулем повинен бути встановлений оптимізатор.

UTEM SOLAR - Fronius Service Partner Plus на території України.

У січні 2017 року, наші фахівці відвідали завод компанії Fronius International GmbH в м Сатледт (Австрія), а також пройшли тижневий курс навчання по сервісу і гарантійного обслуговування не тільки мережевих інверторів але і всієї лінійки обладнання Fronius. З початку 2017 роки нами була обрана роль Fronius Service Partner коли ми були зобов'язані надавати повний сервіс тільки нашим клієнтам. Після істотного зростання продажів інверторів Fronius в Україні в лютому 2018 року компанія Fronius International GmbH звернулася до нас з проханням стати Service Partner Plus, щоб не тільки наші, а й клієнти інших компаній-інсталяторів могли отримати висококласний сервіс і гарантійне обслуговування.

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR