Мережеві інвертори

Сонячні інвертори призначені для прямого сполучення сонячних фотоелектричних модулів з мережею змінного струму. Інвертори перетворюють постійний струм, вироблений сонячними модулями, в змінний, стандартною частотою і амплітудою, і направляють його в мережу. Сонячні інвертори можуть бути використані як для невеликої домашньої сонячної системи, з одним або декількома сонячними модулями, так і для побудови PV систем мегаватних потужностей. Вони відмінно підходять для фотоелектричних систем, що працюють паралельно з мережею централізованого електропостачання, для сонячних електростанцій будь-яких масштабів, а також для резервних і автономних систем електроживлення.

Сучасні сонячні інвертори мають високий ККД (до 99%), виконані в захисному корпусі для різних умов експлуатації, часто мають вбудовані модулі комунікації для передачі даних, віддаленого моніторингу роботи системи, компенсатори реактивної потужності для компенсації і вирівнювання перекосів мережі, різні пристрої струмового захисту і захисту від перенапруги. Дизайн, зручність монтажу і підключень, графічне відображення даних сучасних сонячних інверторів постійно удосконалюються, тим самим максимально спрощуючи інсталяцію і підвищуючи зручності користування. Завдяки простоті установки, інтегрованим функціям і широким можливостям, сонячні інвертори — це високопродуктивні пристрої для побудови фотоелектричних систем під будь-які завдання.

 

Інвертори Fronius Symo

Нова лінійка мережевих інверторів Fronius сімейства Symo представлена ​​в діапазоні потужностей від 3.0 до 20.0 кВт. Завдяки високому максимальному напруженню системи, широкому діапазону вхідної напруги, декільком МРР трекерам, можливості роботи всередині і поза приміщенням, простоті і легкості монтажу, мережеві інвертори Fronius Symo ідеально підходять для побудови сонячних установок приватних і комерційних об'єктів різної конфігурації і потужності. Стандартний інтерфейс підключення до інтернету через WLAN або Ethernet і легкість інтеграції сторонніх компонентів роблять Fronius Symo одним з найбільш комунікативних мережевих інверторів на українському ринку.

Особливістю конструкції мережевого інвертора Fronius є те, що силова частина і частина для кріплення пристрою розташовані окремо. Спочатку на стіні монтується кріпильна панель і всі відповідні до неї кабелі. Силова частина інвертора закріплюється в другу чергу. Мережевий інвертор з його інноваційною системою кріплення оснащення робить установку і обслуговування дуже зручними. Інвертор просто поміщається в настінному кронштейні, а потім закріплюється. Тому зовсім не обов'язково знімати весь інвертор для обслуговування, досить зняти силову частину. Всі кабелі, налаштування і конфігурації залишаються на місці.

Для компанії Fronius дуже важливо простий і зручний для користувача моніторинг системи. З системою DataManager, компанія Fronius стала першим виробником мережевих інверторів, що помістила інтерфейс WLAN всередині самого пристрою. Мережевий інвертор Фроніус підключений до інтернету без використання додаткових кабелів і здатний надавати вам повний огляд того, як працює фотоелектрична система. Тому, якщо від своїх придбань ви звикли отримувати максимум користі, якщо ви йдете в ногу з часом, ми радимо купити мережевий інвертор Fronius Symo від компанії UTEM SOLAR за найнижчою ціною в Україні.

 

Мережеві інвертори Fronius Primo

Нова лінійка однофазних мережевих інверторів Fronius сімейства Primo представлена ​​в діапазоні потужностей від 3.0 до 8.2 кВт. Завдяки високому максимального напруження системи, широкому діапазон вхідної напруги, декільком МРР трекерам, можливості роботи всередині і поза приміщеннями, простоті і легкості монтажу, мережеві інвертори Fronius Primo ідеально підходять для побудови приватних сонячних установок і комерційних об'єктів різної конфігурації і потужності. Стандартний інтерфейс підключення до інтернету через WLAN або Ethernet і легкість інтеграції сторонніх компонентів роблять Fronius Primo одним з найбільш комунікативних мережевих інверторів на українському ринку.

 

Сонячні інвертори SMA Sunny Boy

Найпопулярніші, ефективні і зручні мережеві сонячні інвертори SUNNY BOY компанії SMA оптимально підходять для використання в малих і середніх фотоелектричних системах для приватних домогосподарств. Сонячні інвертори SMA SUNNY BOY призначені для роботи як в сонячних фотоелектричних системах, що працюють паралельно з мережею централізованого електропостачання, так і в резервних і автономних системах електроживлення, спільно з інверторами Sunny Island. За сукупністю своїх параметрів вони вражають високою продуктивністю і надійністю.

Це прилади нового покоління, оснащені сучасним графічним дисплеєм з цілодобовим зчитуванням значень, мають спрощену установку систем і підтримують бездротову передачу даних через Bluetooth®.

Завдяки безперервному пошуку інженерів компанії SMA в мережевих сонячних інверторах SUNNY BOY застосовуються найбільш передові технічні рішення, спрямовані на підвищення надійності та продуктивності енергії, створення передового устаткування c унікальними характеристиками.

Сонячні інвертори SUNNY BOY оснащені функцією відстеження максимальної потужності OptiTrac MPP, завдяки якій, вони завжди працюють в оптимальному режимі, навіть при різких змінах погодних умов, надійно перетворюючи сонячну енергію з максимальною ефективністю. Інтегрована система відключення навантаження ESS DC спрощує установку і в той же час знижує загальну вартість фотоелектричної системи.

Високий ККД інверторів SMA SUNNY BOY забезпечує максимальну продуктивність системи і гнучкість в її плануванні, а також виняткову сумісність різних модулів, що робить мережевий сонячний інвертор SUNNY BOY кращим вибором для використання в самих передових проектах.

 

Трифазні мережеві інвертори SMA Sunny Tripower

Сонячні інвертори SMA SUNNY TRIPOWER — передові високоефективні перетворювачі сонячної енергії для побудови фотоелектричних станцій потужністю до багатьох мегават. В інверторах SUNNY TRIPOWER сконцентровані всі найкращі технічні рішення інженерів SMA, що дозволяють досягти ще більшої продуктивності, гнучкості, а так само максимальної зручності експлуатації сонячних енергетичних установок.

Завдяки технології Optiflex з двома входами MPP і широкого діапазону вхідної напруги інвертори SMA SUNNY TRIPOWER є високоадаптівнимі пристроями, підходячи практично для всіх існуючих конфігурацій. SUNNY TRIPOWER відповідають найсуворішим вимогам до перетворювального устаткування, таким як контроль реактивної складової потужності, будучи надійним компонентом системи управління мережею. Система безпеки Optiprotect з самостійно налаштовуючуюся функцією виявлення несправностей, електронним запобіжником і вбудовуваним розрядником захисту від перенапруги в ланцюзі постійного струму (тип II) забезпечує найвищу експлуатаційну надійність. Передача даних через Bluetooth®, а так само через SMA WebConnect безпосередньо на Sunny Portal, без додаткових пристроїв, є революційним рішенням і дозволяє постійно відслідковувати продуктивність системи через інтернет.