Акумуляторні батареї

Акумуляторні батареї — хімічні джерела струму, перетворюють і накопичують електричну енергію в хімічну, від різних джерел енергії: сонячних батарей, вітрогенераторів, зарядних пристроїв і віддають її в необхідні моменти. Якщо система безперебійного живлення працює паралельно з мережею, то акумуляторні батареї також можуть заряджатися і від мережі за допомогою зарядного пристроя. Існує кілька типів акумуляторів і вибір того чи іншого типу прямо залежить від системи, в якій він буде використовуватись. На сьогоднішній день ми застосовуємо гелеві акумулятори AGM і літій-іонні акумулятори.

Гелеві акумуляторні батареї

Гелеві акумуляторні батареї (Gel lead acid) — різновид свинцево-кислотних акумуляторів, в яких застосовується згущений спеціальним чином електроліт за консистенцією нагадує желе (гель). Гелеві акумулятори повністю не обслуговуються, мають високий циклічний ресурс, низький саморозряд, можуть експлуатуватися при низьких температурах. Також гелеві акумулятори можна встановлювати в різних положеннях. Недоліками гелевих аккмуляторов є висока вартість, велика вага, чутливість до напруги заряду, падіння напруги при віддачі великих струмів. На кожен гелевий акумулятор надається гарантія від одного до трьох років. Максимальна кількість циклів заряду-розряду становить близько 800 циклів при глибині розряду 80%.

AGM акумулятори

AGM (Absorbent Glass Mat) — методика виготовлення свинцево-кислотних акумуляторів, впроваджена американськими інженерами. Акумуляторні батареї AGM відрізняються від класичних наливних акумуляторів тим, що рідкий електроліт абсорбований в спеціальних сепараторах — скловолоконих матах, розташованих між пластинами. За рахунок такої технології виготовлення акумулятор AGM має перед звичайними акумуляторами ряд переваг: акумулятори AGM обслуговуються; їх можна експлуатувати в будь-якому положенні, крім догори дном (через розташування клапанів); герметична конструкція має клапанне регулювання, що запобігає витоку кислоти; безпека роботи (при правильній зарядці виключена можливість виділення газів); можливість виконувати функції при низьких температурах. Серед недоліків AGM акумулятора можна виділити їх велику вагу, чутливість до перевищення напруги заряду, падіння напруги при навантаженнях на морозі, а також заборона на зберігання в розрядженому стані.

Свинцево-кислотні акумуляторні батареї VRLA

Свинцево-кислотні акумуляторні батареї узагальнено об'єднують в собі акумулятори різних типів. Ми пропонуємо для купівлі герметизовані свинцево-кислотні акумуляторні клапанно-регульовані батареї VRLA. Цей тип свинцево-кислотних акумуляторів поділяється на акумулятори, що обслуговуються, виготовлені за технологією AGM і акумулятори, що не обслуговуються, з гелевим елеткролітом — гелеві акумулятори. Акумуляторні батареї типу VRLA повністю обслуговуються, а це значить, що ці акумулятори не вимагають доливання води протягом всього терміну експлуатації. Також цей тип акумуляторних батарей практично не виділяє газів через свою герметичність, що дозволяє розташовувати системи з акумуляторними батареями в приміщеннях без спеціальної вентиляції.

Літій-іонні акумулятори LiFePO4

Останнім часом ми часто рекомендуємо клієнтам вибирати літій-іонні акумуляторні батареї через їх тривалий час експлуатації і незалежність від багатьох факторів, які неодмінно вплинули б на стан гелевих або AGM акумуляторів в гіршу сторону. Літій-іонний акумулятор від компанії Victron Energy має термін служби до 20 років, а кількість циклів заряду-розряду становить понад 2500. При цьому літій-іонні акумулятори не бояться глибоких розрядів, зберігання в розрядженому стані, а також можуть встановлюватися в будь-яких положеннях, що не вплине на їх працездатність.

UTEM SOLAR пропонує акумуляторні батареї, в тому числі свинцево-кислотні, AGM акумулятори, гелеві акумулятори і літій-іонний акумулятор від компаній Victron Energy (Нідерланди) і Challenger (Китай). Дані продукти можуть використовуватися для систем безперебійного електропостачання, телекомунікацій, систем автономного живлення і систем аварійного енергопостачання побутових і промислових споживачів.

Отже, купити акумуляторні батареї Victron Energy в Київі, Україна ви завжди можете у нас, в компанії Utem Solar, звертайтесь.