Автономні інвертори Victron Energy

Автономний інвертор напруги для живлення будинку

Автономний інвертор — пристрій перетворює постійну напругу акумуляторної батареї в стандартну змінну напругу 220 В, 50 Гц однофазної або 380 В трифазної мережі. Інвертори напруги характеризуються наступними основними параметрами: довгострокова вихідна потужність, короткочасна максимальна вихідна потужність, форма сигналу вихідної напруги — «чиста» або «модифікована» синусоїда, значення постійної напруги на вході інвертора і наявність вбудованого зарядного пристрою акумуляторної батареї. Якщо у вашому селищі або місті іноді відбуваються аварії, бушує несприятлива погода і подача електроенергії припиняється, необхідно купити джерело безперебійного живлення, який забезпечить стабільну роботу всіх побутових та інших, які споживають електрику, приладів. Також якщо мова йде про опалення, то з будь-яким газовим або твердопаливним котлом встановлені насоси, автоматика і системи управління, для роботи яких потрібно безперебійне постачання електрики.

Крім застосування у домогосподарствах, які знаходяться за мітом, автономні інвертори також використовують для живлення електрикою катерів або при організації заходів на відкритому повітрі, для роботи електроприладів малої потужності (фен, зарядні для мобільних, лептопа і іншого). Придбати джерело безперебійного живлення ви можете прямо зараз, зателефонувавши в офіс компанії UTEM SOLAR.

Джерело безперебійного живлення — багатоцільове рішення

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) — автоматичний пристрій, призначення якого забезпечити підключене до нього електрообладнання безперебійним постачанням електричною енергією. Завжди містить в собі інвертор, автоматичний зарядний пристрій, автоматику перемикання лінія/акумуляторна батарея. Неполадками в мережі живлення, з якими впорається джерело безперебійного живлення вважаються: аварія напруги (напруга в мережі живлення повністю пропала), високовольтні імпульсні перешкоди (різке збільшення напруги до 6 кВА тривалістю від 10 до 100 мс), довготривалі і короткочасні підсадки і сплески напруги , високочастотний шум (високочастотні перешкоди, що передаються по електромережі), вибіг частоти (відхилення частоти більш ніж на 3 Гц). Відповідно до схем побудови UPS розбиваються на наступні категорії: резервний (off-line), інтерактивний (line-interactive) і он-лайн (on-line). Найбільш використовуваними є резервні джерела безперебійного живлення.

Резервний UPS (off-line)

Принцип роботи резервного джерела безперебійного живлення полягає в живленні навантаження напругою мережі при її наявності і швидкому перемиканні на резервну схему живлення (батарея та інвертор) при її зникненні або виходу її параметрів (напруга і частота) за припустимі межі. Батарея автоматично заряджається при роботі безперервного живлення від мережі. Відмінною особливістю такої схеми є наявність автоматичного перемикача живлення навантаження (мережа/батарея). Резервний UPS використовується для живлення персональних комп'ютерів або робочих станцій локальних обчислювальних мереж.