Інвертори Victron MultiPlus c зарядним пристроєм і одним AC входом.

Сортувати:

Виробник:Інвертори Victron MultiPlus

Інвертор - це перетворювач напруги. Пристрій для перетворення постійного струму в змінний струм. Перетворювачі застосовуються як для самостійної роботи, так і для постійного електроживлення. Вимоги до перетворювачів включають в себе: високий ККД, невеликі розміри, надійність, безшумність і високу здатність до перевантажень.

Інвертори напруги користуються попитом: в будинках, в офісах, на заводах і фабриках, при різноманітних заходах на вулиці, для постійної подачі напруги. Найбільше застосовуються інвертори в лікарнях і в поліклініках, де від подачі енергії залежать життя людей. А також для безпеки банків, складів і різних установ. Голландська компанія Victron Energy вже більше сорока років є одними з кращих виробників інверторів. Продукція компанії - це інвертори / зарядні пристрої, синусоїдальні автономні перетворювачі, зарядні блоки для акумуляторів, індикатори батарей, трансформаторні перемикачі та інші різні пристрої для постійної роботи АС.

Серія перетворювачів MultiPlus є поєднанням інвертора і зарядного пристрою в одному приладі. Даний продукт містить перетворювач з опцією адаптивного заряду, чистою синусоїдою, технологію підтримки потужності "PowerAssist" і безліч інших можливостей системної інтеграції.

У моделей MultiPlus є ряд переваг - це і обмеження споживання потужності за допомогою «PowerControl», і чиста синусоїда при виході, і паралельна конфігурація до шести пристроїв для збільшення потужності, а також вбудований зарядний пристрій, який має аж чотири режими заряду. Інвертори даної серії використовують різні джерела живлення - паливні генератори, сонячні батареї (екологічне джерело живлення) або традиційну мережу. Основними функціями що використовуються в серії інверторів MultiPlus є: «PowerControl» - необхідний для приладів в слабкій зовнішньої мережі; «PowerAssist» - підвищує потужність мережі або інвертора. Ці зміни при зменшенні навантаження дозволяють MultiPlus використовувати запасну потужність.

Інвертори групи MultiPlus відмінно підходять для використання в домашніх умовах і на інших об'єктах. Вони представляють поєднання автономного інвертора і зарядного блоку в одному корпусі. Вибір інвертора з серії MultiPlus буде ідеальним рішенням для забезпечення комфортної роботи впродовж тривалого часу.


Безкоштовна консультація