Інвертори Victron Phoenix, без зарядного пристрою

Сортувати:

Виробник:


Інвертори Victron Energy Phoenix

Інвертор представляє собою прилад для перетворення постійної напруги в змінну напругу. Основна функція перетворювача - перемикання джерела постійного струму з метою періодичної зміни полярності струму. Найчастіше інвертори використовуються для додаткового або аварійного джерела енергії.

Головною для інвертора є потужність, а також наявність синусоїдального струму на виході. Переваги інверторів в тому що вони не створюють шуму; при переході на резервне живлення немає паузи; вони прості і надійні у використанні; мають не великі розміри; немає дозаправки і вихлопів, що говорить про екологічність; інверторів не потрібно технічне обслуговування; у них; перетворювачі надають великий ККД.

Голландська компанія Victron Energy, одна з перших компаній, яка виробляє професійні інвертори. Які в свою чергу відрізняються надійністю, функціональністю і високими технічними характеристиками.

Серія Phoenix Inverter є адаптованою для застосування в транспортних засобах і не тільки. Вони дуже компактні і з легкістю переносять вібрації, а так само відмінно справляються з екстремальними перепадами температури. Вмонтованих зарядних блоків перетворювачі групи Phoenix Inverter Compakt не мають.

Phoenix Compakt також дає можливість паралельної роботи і трифазної конфігурації, для збільшення потужності. У них передбачено вхід для дистанційного включення і виключення, що дуже спрощує користування даними приладами.

Прилади Phoenix Inverter і системи з трьох конфігурацій дуже прості в настройках за допомогою DIP перемикачів або VE.Net BluePower Panel. А за допомогою ПЗ і додаткових приладів Victron Energy налаштовуються системи з чотирьох і більше приладів. Дуже добре підходять дані перетворювачі для підключення складних навантажень - компресори, електродвигуни та інші пристрої.

Завдяки використанню HF технології, з'явився інвертор Phoenix Inverter Compact з простими та зручними параметрами, легкий по вазі і який може подавати енергію без проблем на будь-яке навантаження. У компанії Victron Energy вся продукція має чудову репутацію завдяки своїй якості, на підтвердження чого має сертифікати міжнародного зразка. Нові технічні рішення мають відмінні відгуки на міжнародних виставках обладнання.

Купити інвертори Victron Phoenix в Київі, Україна ви завжди можете у нас, в компанії Utem Solar, звертайтесь.


Безкоштовна консультація