Інвертори Victron Quattro, з зарядним пристроєм і двома AC входами

Сортувати:

Виробник:


Інвертори Victron Quattro

Інвертори - це складні електроприлади. Їх завдання полягає в тому, щоб вони перетворювали постійний струм в змінний струм. При виборі інвертора слід приділити особливу увагу таким параметрам як вміння працювати на різних частотах, витримувати перевантаження і можливість регулювати параметри.

Перевага сучасних перетворювачів в їх компактності, безшумності, дистанційному управлінні і надійності. У наш час інвертори використовуються в усіх сферах діяльності від великих виробництв до затишних будинків для їх безперебійного живлення. Перетворювачі присутні навіть в транспортних засобах і оберігають їх від поломок пов'язані зі стрибками напруги.

Компанія Victron Energy вже протягом сорока років поставляє на світові ринки надійні і якісні інвертори різної комплектації. Перетворювачі цієї компанії відрізняються своїми габаритами, надійністю і високою якістю. Їх якість і надійність підтверджують міжнародні сертифікати, а також сертифікати інших країн, в тому числі і України.

Варто звернути увагу на інвертори серії Quattro. Прилади даної серії є потужними Синусно инверторами з інтегрованим зарядним пристроєм. Перетворювачі серії Quattro мають ще одні додаткові і унікальні параметри: це два АС входу - крім звичайного безперебійного входу є ще один вхід для змінної напруги; автономне безперебійне перемикання - якщо відключиться електромережу або генератор, він буде працювати від акумуляторних батарей.

Перетворювачі Victron Quattro можуть мати більшу потужність при паралельній роботі до шести одиниць Quattro. Також пристрої даної серії мають трифазну систему електроживлення. У них присутня функції: «Power Control» - потрібна, якщо пристрій використовується слабкою зовнішньої мережі; «Power Assist» - підвищує потужність мережі або генератора. Інвертори серії Quattro надзвичайно підходять для систем сонячної енергії, що в свою чергу допомагає не забруднювати атмосферу і зберегти екологію. Таким чином вони можуть бути використані для створення автономних систем або резервних систем харчування.

Для дому та комерційних об'єктів відмінно підходить багатофункціональний перетворювач групи Quattro з інтелектуальним керуванням потужності, чистою синусоїдою на виході і швидко чинним трансферним реле передачі змінної напруги.


Безкоштовна консультація