Незалежне енергопостачання будинку Зелений тариф для власників будинків Продаж обладнання Промислові сонячні електростанції

Оформлення Зеленого Тарифу


Отримання зеленого тарифу на сонячну енергію від домогосподарств дозволяє найкращим чином використовувати сонячні установки для економії електроенергії, зробити їх рентабельними і економічно привабливими. Домогосподарства, де підключений зелений тариф отримують виплати за всі надлишки сонячної енергії, продані в зовнішню мережу.

Оформлення зеленого тарифу.

Воно дає можливість використовувати сонячну енергію максимально ефективно і загальний баланс споживання / генерації / економії стає оптимізованим. Стає байдуже, що будинок споживає більше енергії вранці і ввечері, а сонячна установка виробляє більше вдень, так як враховується різниця проданої в електромережу та спожитої з неї енергії за підсумками місяця. Звісно чим більше сонячної енергії відправлено в мережу, і менше споживає домогосподарство, тим більшою буде виплата за зеленим тарифом і швидше окупляться витрати на обладнання.

Не дивлячись на те, що більшість домовласників скептично ставляться до можливості отримання виплат за сонячну енергію, оформлення зеленого тарифу не є архіскладним і нерозв'язним завданням. При наявності відповідного пакету документів зелений тариф оформляється за встановленою процедурою. У неї входить подача пакету документів на систему, заміна електролічильника на двонаправлений, переоформлення договору на користування електроенергією, і як завершення, оформлення договору на купівлю-продаж сонячної енергії з місцевим постачальником електроенергії. Процес оформлення зеленого тарифу не займає надто багато часу, він може вестися паралельно з закупівлею і монтажем сонячної електростанції або навіть стартувати перед монтажними роботами. Наприклад, з заміни лічильника на двонаправлений, отримання документів від місцевих інстанцій.

Компанія UTEM SOLAR (Київ, Україна) здійснює підтримку і супровід на всіх етапах оформлення зеленого тарифу як для приватних домогосподарств, так і для коммерційних об`єктів. Всі наші клієнти вже отримують виплати за сонячну енергію.


Безкоштовна консультація