Поставка обладнання

Дата додавання: 01.09.2022

Поставка обладнання

На сьогоднішній день компанія UTEM SOLAR офіційно імпортує в Україну товари з Німеччини, Австрії, Нідерландів, Китаю і Японії. Ми маємо контракти з постачання обладнання від компаній SMA, Fronius, Victron Energy, Schneider Electric, LDK, Kyocera, ReneSola, IBC SOLAR та LG. У перелік імпортованого обладнання входять мережеві інвертори, сонячні батареї, автономні інвертори, контролери заряду, акумуляторні батареї, зарядні пристрої, мікроінвертори і різні системи моніторингу і віддаленого контролю. UTEM SOLAR також є офіційним дистриб'ютором компанії Buderus — німецького виробника опалювального обладнання. 

                                               

 

                                                                      

 

Завод по производству инверторов SMA

Підбір пристроїв для систем енергопостачання відновлювальних джерел енергії здійснюється на підставі різних вирішуючих чинників. Перш за все — це отримання необхідних заданих характеристик системи на виході, тобто, самої мети установки такої системи. Основне наше завдання — доступне і, головне, зрозуміле пояснення клієнту можливостей, функціональності і доцільності використання того чи іншого обладнання. Особливу увагу потрібно приділити доцільності, тому що щодня ми чуємо запити, на які змушені відмовляти людям. Причиною відмов якраз і є безглузда трата грошей, коли через пару місяців після покупки і запуску установки людина зрозуміє, що став платити більше ніж платив і економії немає зовсім. Переглядаючи різні інтернет-ресурси і телебачення на тему енергоефективності та економії ресурсів в світі наші потенційні клієнти рідко міркували над тим, що те, що "дуже економічно-доцільно" десь в Німеччині не зовсім доцільно в Україні.

Прикладом можуть служити домашні акумулятори TESLA або будь-які інші накопичувально-зберігаючі пристрої. Багато хто запитує про можливість поставки таких, бо як модно в Європі або США, але ніхто не замислює над тим, що в Україні тариф на електроенергію все ще на порядок нижче Зеленого тарифу. Якщо не стоїть проблема регулярних відключень мережі, то сонячну енергію вигідніше продавати в мережу, а не зберігати запасеною в акумуляторах. Подібних прикладів багато і стосуються вони не лише економії електроенергії, а і систем опалення, приготування гарячої води, систем автономного живлення тощо. Наш бізнес буде вигідний тоді, коли клієнт отримає в 5 разів більше того, що він заплатив, а не навпаки. Ми обіцяємо допомогти зробити правильний вибір.

Якість та гарантія

З перетворюючого обладнання ми зробили вибір в сторону тільки європейських виробників. При чому, європейське перетворююче обладнання більш надійне не тільки в технічному плані, але і в питаннях обслуговування. За час розвитку українського ринку альтернативних джерел і роботи нашої компанії ми зробили висновок, що обладнання з Азії перш за все гірше за якістю і, що не менш важливо, приносить великі втрати при виникненні гарантійних випадків. При виникненні несправностей на перший план виходять швидкість ремонту або заміни обладнання. Так, при використанні мережевої сонячної установки, чим більше ваша система буде знаходиться в непрацюючому стані, тим більше ви недоотримаєте коштів за непродану за Зеленим тарифом електроенергію. А через географічне розташування України, доставка, наприклад, за маршрутом Україна-Китай-Україна забере щонайменше кілька місяців і це — без урахування часу на ремонт. Китайські виробники не готові брати на себе авіадоставку, що могло б зробити цей термін значно меншим.

Официальная гарантия SMA

З Європою справи йдуть набагато краще — доставка обладнання в дві сторони займає не більше тижня і додатково тиждень на діагностику і ремонт. Більш того, якщо ви скористалися послугою продовження гарантії, завод-виробник на час ремонту відправляє для використання аналогічний інвертор. Таким чином втрати зводяться до мінімуму.

Звісно ж, велику роль відіграє і тривалість самої гарантії. Мінімальна гарантія на європейські інвертори становить 5 років, також за додатково сплачені кошти ви можете її продовжити до 10, 15 або навіть 20 років. Впевнені в собі європейські виробники з легкістю впроваджують подібні сервіси і отримають за це додатковий прибуток, тому що в більшості випадків гарантійні зобов'язання так і не наступають. Більшість Китайських заводів-виробників дають максимальну гарантію 2 роки і лише деякі надають гарантію 5 років.

Вартість і постачальники

Самостійні поставки з-за кордону дозволяють нам отримати оптимальну вхідну вартість, а це, в свою чергу, робить ціну для кінцевого споживача нижче, ніж у компаній-посередників, які перекуповують обладнання вже на території України.

Енергозберігаючі пристрої, при близькості ключових параметрів, можуть істотно відрізнятися за ціною. Наприклад, сонячні батареї різних виробників, за майже однаковими потужностними і гарантійними характеристиках, відрізняються за вартістю в півтора і більше разів. Те ж саме стосується акумуляторних батарей, виготовлених за однаковою технологією і з однаковою ємністю, автономних і мережевих інверторів з рівною вихідною потужністю, контролерів заряду тощо. Також не можна не сказати про те, що виробники якісного обладнання для відновлюваних джерел енергії, які давно і заслужено зробили собі ім'я на світовому ринку, закладають вартість цього імені в свій товар. Це здебільшого європейські, американські, японські, а також деякі китайські компанії.

Такий широкий ціновий діапазон зумовлений певними особливостями обладнання, наприклад, конструктивом з'єднань і корпусів — перетином рами сонячних панелей, конструкцією корпусу перетворюючого обладнання, способом охолодження і ступенем захисту корпусу інверторів і врешті-решт самою якістю збірки. В підсумку хочемо сказати, що при виборі обладнання для установок  на відновлюваних джерелах енергії ми не рекомендуємо віддавати пріоритет товару, керуючись тільки його низькою ціною. Поцікавтеся як даний товар потрапив на український ринок, чи може продавець надати гарантійну підтримку і сервіс в разі несправності або некоректної роботи системи. Дуже важливо, щоб компанія, у якій ви купуєте обладнання була зареєстрована як юридична особа, інакше шанси отримати гарантійне обслуговування зводяться до мінімуму. Сьогодні в Україні існує безліч сайтів, де ви можете під замовлення купити будь-яке обладнання за ціною нижче ринкової. Це пов'язано з тим, що фізичні особи, які стоять за цими компаніями завозить обладнання в багажниках своїх автомобілів без огляду на митниці. Однак існує багато випадків, коли такі вантажі вилучалися інспекторами на кордоні, а покупці при цьому залишалися без товару за який раніше заплатили. Компанія UTEM SOLAR завозить абсолютно все обладнання офіційно, що може бути підтверджено деклараціями відповідності, а також, в разі потреби, імпортними деклараціями з відмітками митниці.

Інтелект енергозберігаючого обладнання

Инверторы SMA легко подключаются к интернету

Ще більще на відмінність у вартості впливає ступінь «інтелектуальності» обладнання і можливість його комунікації з домашніми комп'ютерами, планшетами, смартфонами або іншими побутовими приладами. Просте джерело безперебійного живлення без будь-яких можливостей налаштуваня параметрів та вбудованого моніторингу і гібридний інвертор з безліччю налаштувань і функціями, різних режимів роботи, інтеграції в розподілену мережу, в систему «розумний будинок», при ключових однакових характеристиках (вихідна потужність, струм заряду акумуляторів), просто не можна порівняти. Як за можливостями системи енергопостачання на їх базі, так і за ціною.

Ось і виходить, що завдання підбору обладнання — запропонувати оптимальне рішення, найкращі компоненти, як з урахуванням характеристик, конструктиву, можливості подальшого розширення або модернізації, так і з урахуванням, вартості, доступності, терміну поставки. Компанія UTEM SOLAR здійснює підбір і постачання устаткування для систем енергопостачання відновлювальних джерел енергії за власними проектами, а також за проектами і технічними завданнями замовників.

Безкоштовна консультація

UTEM SOLAR
UTEM SOLAR