Безперебійне живлення будинку


Безперебійне живлення  система, що складається з обладнання, яке забезпечує стабільну і безперервну роботу електроприладів при обриві мережі або її несправності. Основний елемент безперебійного живлення  перетворювачі напруги, джерела безперебійного живлення. Вони дозволяють перетворювати енергію, накопичену в акумуляторних батареях від мережі, сонячних батарей або інших генераторів, в стандартну напругу 220/380В, забезпечуючи необхідну потужність і пускові струми. Сучасні автономні інвертори живлення можуть працювати з декількома джерелами енергії одночасно, автоматично запускати і глушити резервні дизельні/бензинові/газові електростанції, включати і вимикати додаткові і зайві навантаження, передавати дані на комп'ютер і по мережі Інтернет, тобто повністю управляти автономним електропостачанням. Можна сказати, що інвертор  серце системи безперебійного живлення.

Безперебійне живлення організовується на високотехнологічних компонентах, надійність яких перевірена в усіх куточках світу. Ми пропонуємо автономні інвертори і джерела безперебійного живлення Victron Energy (Нідерланди), Schneider Electric (Канада), SMA (Німеччина). Ще одна складова систем безперебійного живлення  герметичні необслуговувані акумуляторні батареї великої ємності від яких залежить тривалість роботи електроприладів. В наших рішеннях ми пропонуємо високоресурсні акумулятори типу AGM, GEL або Li-Ion від компанії Victron Energy (Нідерланди).

 

Схема системи безперебійного/автономного живлення:

Акумуляторні батареї  накопичують і зберігають вироблювану модулями протягом дня енергію для подальшої її віддачі в необхідний момент.

Автономні інвертори  перетворюють акопичений в акумуляторах постійний струм в змінний, з чистим "синусоїдальним" сигналом на виході. Мають всі види захисту (від короткого замикання, перевантаження, перегріву та ін.).

 

Основні параметри при виборі системи безперебійного електропостачання:

Вихідна потужність  потужність інвертора, рівна (з деяким запасом) сумарній потужності всіх споживачів енергії, кВт.

Запас енергії в акумуляторних батареях  збережена в акумуляторах енергія в кВт-год. Дозволяє визначити проміжок часу автономної роботи при відсутності мережі і генерації енергії; залежить від загальної ємності акумуляторних батарей.