Енергозберігаючі лампи

Сортувати:

Виробник:
Енергозберігаючими називаються лампи, які в порівнянні з лампочками розжарювання мають значно більшу світловіддачу. Сьогодні енергозберігаючі лампи  це №1 в списку товарів для будинку, які сприяють економії електроенергії, завдяки співвідношенню світлового потоку до споживаної потужності. Якщо установка сонячної фотоелектричної системи для вас залишається поки недоступною, почніть з малого  заміни освітлення на енергозберігаюче.

Енергозберігаюче освітлення  це не тільки піти і придбати енергозберігаючі лампи. У реалізацію енергозберігаючого освітлення будинку входить багато завдань: максимальне використання денного світла, підвищення здатності до відбиття світла (білі стелі і стіни), оптимально-встановлені джерела освітлення, включення світлових приладів тільки в разі потреби, використання автоматичних пристроїв налаштування освітлення (датчики руху, поступове включення енергозберігаючих світильників для вуличного освітлення по мірі настання темряви і інші розумні системи управління освітленням).

Автоматичне управління світлом і заходи щодо збільшення світлової прохідності  це все добре, але все ж, ми впевнені, що краще рішення для впровадження енергозберігаючого освітлення  придбати енергозберігаючі лампи. UTEM SOLAR пропонує придбати енергозберігаючі лампи від торгової марки Светкомплект. Всі лампи і світильники відповідають високим стандартам якості і мають підтверджуючі сертифікати.

В наявності є широкий асортимент енергозберігаючих ламп різних типів і потужностей: світлодіодні лампи (LED лампи) від 3,5 до 7 Вт з патронами GU 5.3, Е14 і E27; готові енергозберігаючі світильники, а також накладні діодні світильники потужністю до 15 Вт. На всю лінійку енергозберігаючих ламп поширюється гарантія 3 роки. Для того щоб купити енергозберігаючі світильники і лампи ви можете заїхати до нас в офіс або замовити кур'єрську доставку по Києву. Також ми здійснюємо доставку продукції по Україні за допомогою Нової пошти або будь-якого іншого, зручного для вас перевізника.